

Paul 2.0 Sneakers Kakaobrun
Leverans inom 2-5 dagar
Paul 2.0 från Vagabond Shoemakers är en minimalistisk sneaker för en avslappnad men välklädd vardagsstil. Ovandelen i kakaobrun mocka kombineras med textilfoder, innersula i skinn och en vit yttersula i gummi för en bekväm känsla och ett stilrent uttryck.
- Ren och avskalad design som passar många olika outfits
- Skosnören i matchande färg ger ett enhetligt intryck
- Textilfoder och innersula i skinn bidrar till komfort under hela dagen
- Vit gummisula ger ett modernt uttryck och ett stabilt steg
- Något stor i storleken
Ett mångsidigt val för jobb, stadspromenader och lediga dagar när du vill kombinera komfort med en genomtänkt stil.
Målgrupp
Färg
Material
Varugrupp
UPPTÄCK ANDRA FAVORITER
Relaterade produkter
UPPTÄCK ANDRA FAVORITER
Relaterade produkter
VÅRA VARUMÄRKEN
Populära varumärken
SCORETT CARING
Ta hand om dina skor
Våra noggrant utvalda skovårdsprodukter är skapade för att förlänga livslängden på dina skor samtidigt som de behåller deras ursprungliga skönhet. Från rengöring och återfuktning till skydd mot väder och slitage – vi har allt kan tänkas behöva.


SCORETT CARING
Shoe Reuse
Utifrån målet att inga skor ska bli till avfall i ett för tidigt skede, samt uppmana till ett mer hållbart synsätt på skors användning, har vi introducerat skoinlämningsboxar i alla våra butiker. Detta är en del av vårt hållbarhetskoncept Shoe Reuse.

SCORETT BUTIKER
Hitta din närmsta butik
Scorett är en av Sveriges största butikskedjor för skor. Scorett har expanderat kraftigt de senaste åren och idag finns ca 80 butiker runt om i Sverige. Varmt välkommen!















